• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/ersan.ergur
  • https://twitter.com/ersanergur

 

 

Takvim
MAKALELER VE YAZILAR
Site Haritası
Kim Bu Rifat Serdaroğlu?

Dün bir yazı ulaştı elime. Aslında yazı demeye bin şahit lazım.

Terbiye, ahlak ve saygı sınırlarını zorlayan bir üslupla ele alınmış.

Belki de yanılıyorumdur? Sapıklıkla oturan kalkan etrafında herkesi kendisi gibi düşünebilir?

Belki de çocukluktan kalma bazı fobileri de olabilir. Çocukluğuna inilse anlaşılır ama kendisini tanımadığımdan bu da mümkün görünmüyor.

Gazetecilik adı altında müfteri ordusu gibi çalışıyor. Hem de batılı emperyalistlerin hizmetindeymiş gibi bir izlenim veriyor.

Cumhurbaşkanımızın askeri danışmanı ve aynı zamanda ASSAM “Adaleti Savunanlar Stratejik Araştırmalar Merkezi Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Adnan Tanrıverdi Paşamıza saldırıya geçmiş. Kim adına kimler için saldırdığı belli aslında!

Sözüm ona Adnan Paşamız Türkiye Cumhuriyeti Devletini ortadan kaldıracak ve ASRİKA (ASYA-AFRİKA) adında bir devlet kuracakmış.

Vay efenim bu işten sayın Cumhurbaşkanımızın haberi var mıymış? Yok muymuş?

Rıfat Efendi Adnan Paşamızın başkanlığında bir sivil inisiyatif hareketi olan ASSAM’ın üçüncüsünü düzenlediği İslam Birliği Kongresi üzerinden saldırıya geçmiş.

Adam şimşek hızıyla çalışan ve ulaşılan interneti kullanamıyor olsa gerek ki kulağına yarım yanlış üflenen kara propaganda araçları ile yapıyor bu işi.

Eline yüzüne bulaştırması normal aslında. İnterneti kullanmayı bilse ASSAM sitesine girerek söz konusu kongrede neler konuşulduğunu ve ne gibi kararlar alındığını görecek.

Aslında bir devlet kurulma girişiminin ve çalışmasının olmadığını anlayacak.

Hatta Türkiye Cumhuriyeti yerine ASRİKA adı altında bir devlet kurulmayacağını da öğrenecek.

Hatta 19-20 aralıkta düzenlenen kongrede hazırlandığından bahsettiği taslak anayasa çalışmasının mevcut anayasamızın yerine hazırlanmadığını da öğrenecek.

Yalnızca o mu? Elbette değil. Belki dikkatli okursa Türkiye’nin eyaletlere bölünmeyeceğini de görecek. Hatta akıllı Rifat Bey bahsettiği eyalet meselesinin 2015 yılında hazırlanmış olan çözüm süreciyle ilgili raporda olduğunu anlayacak.

Sahi Rifat Serdaroğlu Adnan Paşaya sormuş Kör müsün? Elbette değil. O bir asker. Şimşek gibi gözü olmayan Harbiye ye giremez. Bu sualle bir olay aklıma geldi.

İki kör dolma yiyor. Biri diğerini ikaz ediyor. İkişer ikişer yeme? Öteki şaşırıyor. Nereden bildin. Çünkü bende ikişer ikişer yiyorum. Sahi Rifat Bey siz ne anladınız bu fıkradan?

Yukarıda bahsettiğim anlayıştan yoksun olan Rifat Efendi başka neyi anlayacak? Şimdi de hep beraber ona bakalım.

Aslında Adnan Paşam;

Türkiye Cumhuriyeti devletini yıkmayı değil, onun liderliğinde kendi coğrafyasında barış, huzur ve güven içinde yaşayacak bir toplum için Avrupa Birliğinde (AB) olduğu gibi bir İslam Birliği hedefliyor.

Başkenti Bürüksel olan AB gibi başkenti İstanbul olan bir İslam Birliği hedefliyor.

Elindeki doğal enerji kaynaklarını batıya on paraya satıp yüz paraya onlardan savunma sanayi araç, gereç ve malzemeleri alarak birbirinde deneyen ve emperyalistlerin sömürgesi haline gelmiş İslam Coğrafyasının savunma sanayinde iş birliğine girerek ASRİKA ortak Savunma Sanayi Üretim Merkezlerini kurulabilmesini hedefliyor.

AB de birinci sırada resmi dil kabul edilen İngilizce de olduğu gibi İslam Birliğinin de birincil resmi dilinin Arapça olmasını öngörüyor.

AB’nin kendi arasında gümrüksüz olan ticari faaliyetlerinde olduğu gibi kurulması beklenen İslam Birliği ülkelerinin de kendi arasında gümrük indirimli ticaretlerine ağırlık verilmesini hedefliyor.

Üretmekten yoksun ve savunma için başkalarının ürettiği savunma sanayi araçlarına muhtaç olan toplum yerine kendi coğrafyasında savunma sanayi araç, silah ve gereçlerini üreten bir birlik hedefliyor.

Yan yana iki şubenin birbirine döviz göndermek için muhtaç olduğu emperyalist SWİFT yerine İslam Birliği para transfer kurumunun kurulmasını ön görüyor.

Daha saymakla bitiremeyeceğim binlerce varlığı Adnan Paşam ve ASSAM istiyor.

Peki bunları istemeyenler kim? Sizi duyamadım! Kim dediniz?

Emperyalist batı ABD, İngiltere, Fransa, Almanya, Rusya, Çin ve diğerleri değil mi?

Evanjelist Hıristiyanlar, Yahudi ve Alçak Siyonistler de istemiyor değil mi?

Ne dediniz birde Rifat Serdaroğlu mu?

Sahi kim bu Rifat Serdaroğlu?

 

                                                                                                                                 Ersan Ergür

                                                                                                                                 15.01.2020

 

 

  
849 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.71418.7490
Euro10.364910.4065
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam30
Toplam Ziyaret107673
Saat