• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/ersan.ergur
  • https://twitter.com/ersanergur

 

 

Takvim
MAKALELER VE YAZILAR
Site Haritası
Taşeron Bir Kalemşor; Yılmaz Özdil,
Kör bir Recep Tayyip Erdoğan karşıtlığı yapan bir yazar. Gerçi yazar demeye bin şahit lazım. Birde bakmışsınız sosyal medyada bin şahit bulma operasyonu başlatmışlar. Özdil'i seven bin kişi aranıyor diye. Hiç şaşırmam…
Adamın vatanperver mi yoksa vatan hainimi olduğunu anlamak ise hiç mümkün değil. Ülkemizin lehinde yazar gibi görünürken II. Abdülhamit dönemi satılmış yazarları gibi sinsi yazılarıyla tarihi tekerrür ettiriyor.
Şimdilerde Recep Tayyip Erdoğan’ın “Hayır” çadırına ziyaretini kalemine dolamış. Yavuz Sultan Selim Köprüsünün ismini neden Recep Tayyip Erdoğan koymadınız diye gelen suale verdiği “bak ne kadar da mütevazı olduğumu gösteriyor” cevabına bir elinde tuzla hıyara koştuğunu sanan bir yaratık gibi sarılmış.
Amaç belli bugüne kadar esaret altına almayı başaramadıkları milletimizi ve İslam coğrafyasını bir araya getirmek için yola çıkan asrın Abdülhamit’ini diktatör kızıl başkan söylemleriyle alaşağı etmek.
Ancak bu kez bunu başaramayacaklar. Özdil utanmadan sıkılmadan taa Amerika Kıtasından bölgemiz insanının başına bombalar yağdıran, kızlarımızın kadınlarımızın namusunu ayaklar altına alan, bizi bize kırdıracak projeler geliştirerek Türk’le Kürdü bir birine savaştırmak isteyen. Hindistan’dan tutun Afrika’nın en ücra köşelerine kadar sömürgecilik, katliam ve terörle giden emperyalist alçakların sesi olmak için bir gayrete girmiş. Özdil tasmasını elinde bulunduran bu emperyalist vampirlere hizmet etmenin iştahı ile ağzından salyalar akıtırcasına kalemini ihanet çetelerinin lehinde kullanmaktan vazgeçmeyeceğe benziyor.
Bu hainlerce alkışlanmaktan hoşlanan yazar müsvedde kâğıtlara yazdığı yazısında Recep Tayyip Erdoğan’ın Külliyenin 1150 küsur odasının sayısını Beyaz Sarayla, Elysee Sarayı ile Kremlinin Kızıl Meydanı ile kıyaslıyor.
Ayrıca Vahdettin Köşkünü, Dolmabahçe Sarayını, Beylerbeyi Sarayını, Huber Köşkünü, Yıldız Sarayını kullandığını söyleyerek mütevazı olmadığını anlatmaya çalışıyor.
Hele birde 2003 yılından bugüne kadar 97 ülkeye 348 kez gittiğini söyleyerek nasıl bir israf ve şatafat içerisinde gezdiğini taraftarlarının gözüne sokuyor.
Sokuyor ki kör olsunlar ve bu milletin yükselişini basite indirgeyip köleleşmesi için çağdaş medeni dünya hayatına sarılsınlar. Komşuları ile ilgilenmesinler. Emperyalistlerin yaptığı katliamları görmezden gelsinler.
Ulan bire gafil! Ne yaparsan yap Recep Tayyip Erdoğan’ın Külliyede ki odalarda İslam ülkelerinin temsilcilik açmaları için planlanmış bir saray olduğunu, buradan tüm dünya siyasetine yön verme hayalleri kurduğunu gizleyemeyeceksin. 97 Ülkeye yaptığı 348 seyahat ile emperyalist katillerin sömürgesine ve fitnesine son verecek İslam Birliğini kurmak seyahatleri olduğunu gizleyemeyeceksin. Bugüne kadar sınırları içerisinde düşmanı karşılamaya odaklanmış, gelecekle ilgili stratejiler geliştirmeyi düşünmemiş, laiklik başörtüsü, çağdaşlık teranesiyle dinci siyaseti ile uyutulmuş milletin uyanışını engelleyemeyeceksin, engelleyemeyecekler.
Artık karşınızda üzerinde oyunlar kurulan bir ülke ve millet yok. Oyun kuran ve bu coğrafyada ben varım diyen bir ülkeye sahip olacağız.
Bugüne kadar tatbik ettiğiniz argümanlarınız geçerliliğini yitirdi. Bence kendinize şimdiden yeni bir ülke bulunuz. Çünkü bu ülke gerçek sahiplerine teslim edilmek üzere…
Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv     
744 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.43545.4572
Euro6.19886.2237
Hava Durumu
Anlık
Yarın
10° 13° 8°
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam22
Toplam Ziyaret82766
Saat